غذای بچه گربه های ملوس

غذای بچه گربه های ملوس و بامزه

 

اگر به حیوان خانگی علاقه دارید و به تازگی صاحب یک گربه یا بچه گربه شده‌ اید اولین نکته‌ ای که باید در نظر داشته باشید نحوه نگهداری و تغذیه گربه میباشد. تغذيه یکی از مهم ترين مباحث در پرورش و نگهداری تمامی حيوانات خانگی است.

در این مطلب قصد داریم که شما را با غذاهای بچه گربه ای که میخواهید نگه دارید آشنا کنیم.

 

غذای بچه گربه های ملوس

 

تغذیه بچه گربه :

در چهار ماه اول شیر مادر بطور ۱۰۰ درصد برای نیاز های بچه گربه کافی است، بنابر این نیازی به غذای مکمل بجز شیر ندارند.

بچه گربه  ها معده حساسی دارند و هر شیری را هضم نمیکنند و شیر گاو و گوسفند دارای لاکتوز باعث بروز اسهال و مرگ و میر آن ها میشود. لذا بهتر است از شیر و غذای مخصوص برای تغذیه بچه گربه استفاده کنید. این محصولات را میتوانید از فروشگاه آکواپت خریداری کنید و یا برای مشاوره با مشاوران آکواپت در ارتباط باشید.

چربی مورد نیاز در غذای بچه گربه :

چربی ها بعنوان منبع انرژی، اسیدهای چرب ضروری و بهبود جذب ویتامین های محلول در چربی A، D، E و K محسوب میشوند. هم چنین باعث خوش طعم شدن غذا برای بچه گربه ها شده و به حفظ پوست و موی بچه گربه کمک می کند.

آب در در غذای بچه گربه :

آب از مهمترین بخشهای تغذیه‌ ای برای گربه‌ ها محسوب میشود. از آن جایی که گربه  ها فاقد تحریک تشنگی قوی نسبت به دیگر پستانداران هستند، تامین یک منبع آب تمیز و تازه در مکان  های مختلف بطور مداوم بسیار ضروری است.

برای دریافت راهنمایی بیشتر در زمینه ی تغذیه بچه گربه میتوانید با راه های ارتباطی آکواپت در ارتباط باشید تا بچه ی گربه ی ملوس خود را به راحتی و بدون دغدغه بزرگ کنید.

ارسال دیدگاه