شیر مخصوص برای بچه گربه

شیر مخصوص برای بچه گربه چه نوع شیری است ؟

 

بچه گربه ها در هشت تا ده هفتگی عمر خود ، مواد مغذی ای از شیر مادر خود دریافت میکنند که به سادگی شیری که صاحبشان به آنها میدهد ، نیست. بعد از آن که بچه گربه  ها از شیر گرفته میشوند و به سمت غذا های دوران بزرگسالی و نوشیدن آب از ظرف میروند ، نیازشان به شیر و هم چنین توانایی آن ها در هضم شیر از بین میرود.

 

 

گربه ها به لاکتوز حساسیت دارند ؟

اگر به سرتان زده که با زبان خودتان به بچه گربه ها کمک کنید تا ادرار یا مدفوع کنند ، فکر عجیبی است اما عجیب تر از آن نیست که به گربه ، شیر گاو بدهید. قرنها است که انسان ، عاشق مشاهده گربه ها در زمان خوردن شیر در ظرف است. اما این فقط علاقه ما انسانهاست و گربه ها بعد از آن که از شیر گرفته میشوند ، توانایی هضم شیر را از دست میدهند.

 

غذای بچه گربه

 

 

گربه هایی که با شیشه تغذیه می شوند

متاسفانه بعضی بچه گربه  ها ، مادرشان را در تصادف یا سانحه ای طبیعی از دست میدهند و در نتیجه نمیتوانند از شیر مادر تغذیه شوند. اگر شما مجبورید که به بچه گربه ای در دو ماه اول تولد غذا بدهید، شیر های فرموله شده ی جایگزین شیر مادر برای گربه  ها وجود دارد که میتوان آن ها را با استفاده از شیشه شیر و با فواصل زمانی منظم به بچه گربه ها داد. این شیر های جایگزین ، حاوی مواد مغذی ضروری ای است که بچه گربه از مادرش دریافت میکند.

 

غذای بچه گربه

 

 

چربی موجود در شیر ، به ویژه در پیشرفت و توسعه سیستم عصبی بچه گربه ها مفید است. شیر گربه در میان سایر پستانداران ، بیشترین میزان چربی را داراست. شیر گربه مادر، مواد ضروری برای رشد بدن گربه ها را فراهم میکند و گربه را آماده میسازد  تا از مرحله خوردن شیر به مرحله تغذیه دوران بزرگسالی برود. گربه ها فقط در زمان کودکی به شیر نیاز دارند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با راه های ارتباطی آکواپت پلاس در ارتباط باشید تا در این زمینه مشاوره دریافت کنید تا بتوانید بهترین نحو به بچه گربه ی خود رسیدگی کنید.

برای دریافت بهترین غذای بچه گربه میتوانید از محصولات آکواپت پلاس هم دیدن کنید.

 

ارسال دیدگاه