خرید غذای پرنده

خرید غذای پرنده از آکواپت پلاس

رژیم غذایی نامتعادل یا نامناسب بسیار شایع بوده و یکی از دلایل معمول ایجاد مشکل در پرندگان است. در زمینه تغذیه پرندگان تحقیقات علمی مناسبی، بخصوص در میان گونه‌ های مختلف، وجود ندارد. با این که دانش ما در این زمینه هنوز در مراحل ابتداییست، افراد متخصص میگویند که رژیم غذایی مناسب برای پرندگان باید غذای فرموله شده و با تنوع بالایی از موادغذایی تازه باشد.

تفاوت نیازهای عذایی پرندگان باهم

غذای پرنده و نیاز های تغذیه ای گونه های مختلف پرندگان با یکدیگر متفاوت است. پرنده ها میتوانند میوه خوار، دانه خوار، حشره خوار یا همه چیز خوار باشند. غذای طوطی ، برای مرغ مینا یا قناری مناسب نیست.  صاحب یک پرنده شما باید اول گونه پرنده خودتون رو مشخص کنید و بعد در مورد نیازهای غذایی اش تحقیق کنید.
مردم گونه زیادی از پرندگان را نگهداری میکننــد که هر کدام نیاز های غذایی خاص خود را دارند. اکثر موارد از خانواده های طوطی سانان هستند که شامل طوطی دم بلند مکائو، طوطی، عروس هلندی و مرغ عشق است.

تغییر را داشته باشید

با اینکه یک نوع دانه یا مخلوط چند دانه، مغذی هستند و بخشی مهم از جیره غذایی پرنده بشمار میروند، نباید همه نیاز های تغذیــه ای او را از این منابع تامین کرد.

پرندگان در طبیعت، فقط زمانی دانه میخورند که سایر خوراکها برایش در دسترس نباشد و بنوعی، رژیم بقای او در شرایط بی غذایی بحساب می آید.

وقتی که غذا فراهم باشد، با خوردن طیف وسیعی از آن ها، مثل حشــرات، کرمها، میوه ها، سبزیجات و حبوبات، هرگونه عدم توازن در جیره خود را اصلاح میکنند.

برای خرید غذای پرنده و دیگر حیوانات خانگی ، میتوانید از طریق راه های ارتباطی آخر صفحه با ما تماس بگیرید.

همچنین برای توضیحات بیشتر و مشاوره هایی در این زمینه ما همراه شما هستیم.

ارسال دیدگاه